- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
O-RENGAS - FPM - PAKS.: 3MM - SISÄØ: 21MM - VIHREÄ - -20÷200°C
01-0021.00X3 ORING 75FPM GREEN



Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi O-ring tiiviste Tiivisteen materiaali FPM Paksuus 3mm Sisähalkaisija 21mm Rungon väri vihreä Toimintalämpötila -20...200°C... Lue lisää
9,68 €(Sis.alv)
7,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: O-21X3-75-FPM-GN
- Paino: 1.2 g
- Paksuus: 3mm
- Sisähalkaisija: 21mm
- Resistanssi: useimmat voiteluaineet
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: mineraaliöljyt
- Toimintalämpötila: -20...200°C
- Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
- Sovellus: ilmastointi
- Rungon väri: vihreä
- Asennuselementin tyyppi: O-ring tiiviste
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE |
| Asennuselementin tyyppi | O-ring tiiviste |
| Tiivisteen materiaali | FPM |
| Paksuus | 3mm |
| Sisähalkaisija | 21mm |
| Rungon väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | -20...200°C |
| Resistanssi | mineraaliöljyt |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Shore-kovuus | 75 |
| Sovellus | ilmastointi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista