- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ACCORD Max. toimintavirta 20mA Toimintalämpötila -20...60°C Max. liitoksen resistanssi 200mohm Näppäimen isku 1,2mm Leveys 65mm Korkeus 64mm Kytkennän momentti 1N Näppäimien... Lue lisää
11,30 €(Sis.alv)
9,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KB1604-PNB
- Paino: 22.8 g
- Leveys: 65mm
- Materiaali: muovi
- Korkeus: 64mm
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: ACCORD
- Max. toimintajännite: 24V DC
- Max. liitoksen resistanssi: 200mOhm
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 20mA
- Valaistus: ei ole
- vaihtamisen vääntömomentti: 1N
- Näppäimen isku: 1,2mm
- Näppäimien lukumäärä: 16
- Näppäimistön laji: numeerinen
- Näppäimistön tyyppi: muovi
- Näppäimistön väri: musta
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ACCORD |
| Max. toimintavirta | 20mA |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 200mohm |
| Näppäimen isku | 1,2mm |
| Leveys | 65mm |
| Korkeus | 64mm |
| Kytkennän momentti | 1N |
| Näppäimien lukumäärä | 16 |
| Max. toimintajännite | 24V DC |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Näppäimistön laji | numeerinen |
| Valaistus | ei ole |
| Näppäimistön väri | musta |
| Näppäimistön tyyppi | muovi |
| Materiaali | muovi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
