- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ACCORD Max. toimintavirta 20mA Näppäimistön tyyppi muovi Näppäimistöjen ominaisuudet tiivistetty Toimintalämpötila -20...60°C Näppäimen isku 2mm Korkeus 76mm Leveys 56mm Max.... Lue lisää
10,02 €(Sis.alv)
7,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AK-207-A-BBW-WP
- Paino: 38.9 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: IP65/IP67
- Leveys: 56mm
- Materiaali: muovi
- Korkeus: 76mm
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: ACCORD
- Max. toimintajännite: 24V DC
- Max. liitoksen resistanssi: 200mOhm
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 20mA
- Valaistus: ei ole
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,5N
- Näppäimen isku: 2mm
- Näppäimien lukumäärä: 12
- Näppäimistön laji: aakkosnumeerinen
- Näppäimistön tyyppi: muovi
- Näppäimistön väri: musta
- Tilattavissa 35 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ACCORD |
| Max. toimintavirta | 20mA |
| Näppäimistön tyyppi | muovi |
| Näppäimistöjen ominaisuudet | tiivistetty |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Näppäimen isku | 2mm |
| Korkeus | 76mm |
| Leveys | 56mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 200mohm |
| Kytkennän momentti | 1,5N |
| Näppäimien lukumäärä | 12 |
| Max. toimintajännite | 24V DC |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Näppäimistön laji | aakkosnumeerinen |
| Materiaali | muovi |
| Valaistus | ei ole |
| Näppäimistön väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
