- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NÄPPÄIMISTÖ: METALLI - PAINIKK.LKM: 12 - LED - METALLIOHM - 1,2N
AK-304-N-SSL-WP-MM-BL



Valmistaja ACCORD Max. toimintavirta 20mA Tiivistysluokka IP65 Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila -20...60°C Valaistuksen väri sininen Näppäimistöjen ominaisuudet tiivistetty Max. liitoksen... Lue lisää
48,38 €(Sis.alv)
38,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KB304-MNS-WP-B
- Paino: 73.7 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: IP65/IP67
- Leveys: 51mm
- Materiaali: metalli
- Korkeus: 64mm
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: ACCORD
- Max. toimintajännite: 24V DC
- Max. liitoksen resistanssi: 200mOhm
- Mekaaninen kestävyys: 2000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 20mA
- Valaistuksen väri: sininen
- Valaistus: LED
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,2N
- Näppäimen isku: 1,2mm
- Alavalaistuksen jännite: 3,3V
- Näppäimien lukumäärä: 12
- Näppäimistön laji: numeerinen
- Näppäimistön tyyppi: metalli
- Näppäimistön väri: hopea
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ACCORD |
| Max. toimintavirta | 20mA |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Valaistuksen väri | sininen |
| Näppäimistöjen ominaisuudet | tiivistetty |
| Max. liitoksen resistanssi | 200mohm |
| Näppäimen isku | 1,2mm |
| Leveys | 51mm |
| Korkeus | 64mm |
| Kytkennän momentti | 1,2N |
| Alavalaistuksen jännite | 3,3V |
| Näppäimien lukumäärä | 12 |
| Max. toimintajännite | 24V DC |
| Mekaaninen kestävyys | 2000000 sykliä |
| Näppäimistön laji | numeerinen |
| Valaistus | LED |
| Näppäimistön väri | hopea |
| Näppäimistön tyyppi | metalli |
| Materiaali | metalli |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
