- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QWERTY Näppäimistön tyyppi membraani- Näppäimien lukumäärä 13 Leveys 54mm Rasteri 2,54mm Lähdöt taipuisa nauha Pituus 72mm Setin sisältö 9pin liitin setissä Napojen... Lue lisää
45,44 €(Sis.alv)
36,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QW-03
- Paino: 6.5 g
- Leveys: 54mm
- Paksuus: 0,8mm
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Valmistaja: QWERTY
- Lähdöt: taipuisa nauha
- Pituus: 72mm
- Napojen lukumäärä: 9
- Näppäimien lukumäärä: 13
- Näppäimistön tyyppi: membraani-
- Setin sisältö: 9pin liitin setissä
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QWERTY |
| Näppäimistön tyyppi | membraani- |
| Näppäimien lukumäärä | 13 |
| Leveys | 54mm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Lähdöt | taipuisa nauha |
| Pituus | 72mm |
| Setin sisältö | 9pin liitin setissä |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Paksuus | 0,8mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €