
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 7 - IP67 - WF48 - 50A - 500V - 7AWG
WF48J7ZG1
Tuotekoodi: WF48J7ZG1
39,60 €(Sis.alv)
31,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Kotelo | koko 48 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Tuotantosarja | WF48 |
| Johdon halkaisija | 10mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 18...20mm |
| Johdon koko | 7AWG |
| Napojen lukumäärä | 7 |
| Nimellisvirta | 50A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tiivistysluokka | IP67 |








