
BULGIN
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 6 - 125V - ILMAN LIITOKSIA
PX0412/06P
Tuotekoodi: PX041206P
21,37 €(Sis.alv)
17,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liittimen sarja | Buccaneer 400 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Johdon ulkohalkaisija | 6...6,5mm |
| Ulkomitat | Ø19,1x46mm |
| Nimellisjännite | 125V |













