
WEIPU
PISTOKE - WF40 - UROS - PIN: 52 - IP65 - 11,5÷24,5MM - 5A - JUOTETTAVA
Tuotekoodi: WF40J52ZA1
35,34 €(Sis.alv)
28,16 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 52 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF40 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,785mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 40 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Johdon ulkohalkaisija | 15,5...18,8mm |
| Johdon koko | 18AWG |



