
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 5 - IP67 - WF16 - 5A - 500V - 18AWG
WF16J5ZG1
Tuotekoodi: WF16J5ZG1
7,53 €(Sis.alv)
6,00 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tuotantosarja | WF16 |
| Kotelo | koko 16 |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...8mm |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Johdon koko | 18AWG |
| Nimellisjännite | 500V |
| Mekaninen asennus | johtoon |







