
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 38(33+5) - IP55 - WF48 - 10A,25A
WF48J38TN1
Tuotekoodi: WF48J38TN1
26,96 €(Sis.alv)
21,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 38 (33+5) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF48 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Johdon halkaisija | 4mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 48 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Johdon ulkohalkaisija | 24...28mm |









