
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 12 - IP68 - SP21 - 7÷12MM - 5A - 400V
SP2110/P12II-1N
Tuotekoodi: SP2110P12
14,06 €(Sis.alv)
11,20 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tuotantosarja | SP21 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Johdon poikkileikkaus 1 | 0,75mm2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...12mm |
