
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 12 - IP55 - WF24 - 10A - 500V - 2MM2
WF24J12TN1
Tuotekoodi: WF24J12TN1
16,80 €(Sis.alv)
13,38 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | WF24 |
| Johdon ulkohalkaisija | 9...10,5mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 24 |
| Johdon koko | 14AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |






