
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 12 - IP55 - WF20 - 5A - 400V - JOHTOON
WF20J12TN1
Tuotekoodi: WF20J12TN1
14,33 €(Sis.alv)
11,42 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF20 |
| Johdon ulkohalkaisija | 9...10,5mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 20 |
| Johdon koko | 18AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |






