
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 12(9+3) - IP67 - WF24 - 5A,25A
WF24J12BZG1
Tuotekoodi: WF24J12BZG1
14,33 €(Sis.alv)
11,42 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 12 (9+3) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF24 |
| Johdon ulkohalkaisija | 8...10,5mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisvirta | 30A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon halkaisija | 4mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 24 |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |







