
BULGIN
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 12 - 50V - ILMAN LIITOKSIA
PX0412/12P
Tuotekoodi: PX041212P
1372,89 €(Sis.alv)
1093,93 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Nimellisjännite | 50V |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tuotantosarja | Buccaneer 400 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 6...6,5mm |
| Ulkomitat | Ø19,1x46mm |










