
BULGIN
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 10 - BUCCANEER 4000 - THT
PXP4013/10P/PC
Tuotekoodi: PXP401310PPC
40,47 €(Sis.alv)
32,25 €(alv 0%)
Tilattavissa 24 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Tuotantosarja | Buccaneer 4000 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Kotelon materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -40...120°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,5...7mm |

























