
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - 7A - 250V - PIN: 2 - EN2 - JUOTETTAVA
EN2P2M20
Tuotekoodi: EN2P2M20
9,92 €(Sis.alv)
7,91 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Nimellisvirta | 7A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,6...4,6mm |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |


