
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - 5A - 125V - PIN: 4 - EN2 - JUOTETTAVA
EN2P4M22
Tuotekoodi: EN2P4M22
8,45 €(Sis.alv)
6,73 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,5...5,6mm |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |


