
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - 3A - 125V - PIN: 7 - EN2 - JUOTETTAVA
EN2P7M26
Tuotekoodi: EN2P7M26
26,13 €(Sis.alv)
20,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Napojen lukumäärä | 7 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,6...5,6mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittimen malli | siipiliitäntärenkaalla |


