
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - EN2 - PISTORASIA - UROS - JUOTETTAVA - PANEELIASENNETTAVA
EN2P5M26K
Tuotekoodi: EN2P5M26K
21,24 €(Sis.alv)
16,93 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,6...4,6mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittimen malli | siipiliitäntärenkaalla |


