- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNTAJA-25A - 250V - RUUVI TERMINAALI - ORANSSI - 0,2÷6MM2 - NAVAT: 1
5310300000007



Valmistaja SYNFLEX Sähköasennus ruuvi terminaali Liittimen tyyppi muuntaja- Väri oranssi Rakenne sulake x1 Johdon halkaisija 0,2...6mm2 Sulakkeen koko 5x20mm Leveys 12,4mm Ratojen lukumäärä 1... Lue lisää
21,49 €(Sis.alv)
17,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VTRK4-SI5X20OG
- Paino: 15.7 g
- Liittimen tyyppi: muuntaja-
- Leveys: 12,4mm
- Nimellisvirta: 25A
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon halkaisija: 0,2...6mm<sup>2</sup>
- Valmistaja: SYNFLEX
- Väri: oranssi
- Johdon poikkipinta-ala: 0.2...6mm<sup>2</sup>
- Sulakkeen koko: 5x20mm
- Ratojen lukumäärä: 1
- Engineering PN: 3004692
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Tilattavissa 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SYNFLEX |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liittimen tyyppi | muuntaja- |
| Väri | oranssi |
| Rakenne | sulake x1 |
| Johdon halkaisija | 0,2...6mm2 |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Leveys | 12,4mm |
| Ratojen lukumäärä | 1 |
| Puristimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Engineering PN | 3004692 |
| Huomio! | ei sisällä sulakkeita |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €