- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: DC/AC - 2500W - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - 11÷15VDC - PHUIPPU: 5000W - 12V
3SIP500012



Valmistaja VOLT POLSKA Muuntimen tyyppi DC/AC Lähtöteho 2,5kW Lähtöjännite 230V AC Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuumennus OTP Huipputeho 5kW... Lue lisää
668,07 €(Sis.alv)
532,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SINUS-5000-12V
- Paino: 5 kg
- Akun jännite: 12V
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: Kotitalouslaitteet
- Sovellus: ilmastointilaite
- Sovellus: kulmahiomakoneet
- Sovellus: jääkaappiin
- Sovellus: moottoreita varten
- Sovellus: lämpöpumput
- Sovellus: poriin
- Sovellus: sähkötyökaluja varten
- Sovellus: audio-video-laitteille
- Sovellus: televisioille
- Sovellus: automaattisille porteille
- Sovellus: pakastimille
- Sovellus: autoja varten
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tuotantosarja: SINUS
- Virtalähteen jännite: 11...15V DC
- Lähtöjännite: 230V AC
- Lähtöliittimen laji: AC pistorasiaa 230V
- Lähtöteho: 2,5kW
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Muuntimen tyyppi | DC/AC |
| Lähtöteho | 2,5kW |
| Lähtöjännite | 230V AC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Huipputeho | 5kW |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Akun jännite | 12V |
| Sovellus | autoja varten |
| Muuntimien ominaisuudet | puhdas siniaalto |
| Tuotantosarja | SINUS |
| Lähtöpistorasioiden lukumäärä | 2 |
| Virtalähteen jännite | 11...15V DC |
| lähtöliittimen tyyppi | AC pistorasiaa 230V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €