- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: DC/AC - 2,1KW - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - LÄHTÖ: AC PISTORASIAA 230V
SINUS PRO 3000 E 48/230V




Valmistaja VOLT POLSKA Toimintalämpötila 0...40°C Akun jännite 48V Lähtöjännite 230V AC Lähtöteho 2,1kW lähtöliittimen tyyppi AC pistorasiaa 230V Sovellus yleispätevät Muuntimen tyyppi... Lue lisää
759,95 €(Sis.alv)
605,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SINUS-PRO-3000-48
- Paino: 16.69 kg
- Akun jännite: 48V
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: varasyöttöjärjestelmä
- Sovellus: yleispätevät
- Suojaus: ylikuormitussuoja
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tuotantosarja: sinusPRO E
- Lähtöjännite: 230V AC
- Lähtöliittimen laji: AC pistorasiaa 230V
- Lähtöteho: 2,1kW
- Lisätoimitoja: UPS
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Akun jännite | 48V |
| Lähtöjännite | 230V AC |
| Lähtöteho | 2,1kW |
| lähtöliittimen tyyppi | AC pistorasiaa 230V |
| Sovellus | yleispätevät |
| Muuntimen tyyppi | DC/AC |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuormitussuoja |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Muuntimien ominaisuudet | puhdas siniaalto |
| Tuotantosarja | sinusPRO E |
| Lisätoimitoja | UPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €