- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: DC/AC - 150W - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - 10,5÷15,5VDC - Ø80X178MM - 92%
3IPS030012



Valmistaja VOLT POLSKA Lähtöjännite 230V AC Ulkomitat Ø80x178mm Toimintalämpötila -10...40°C Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OPP Virtalähteen jännite 10,5...15,5V DC Muuntimien... Lue lisää
43,54 €(Sis.alv)
34,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IPS30012V
- Paino: 0.46 kg
- Akun jännite: 12V
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: kannett. tietokon. varten
- Sovellus: audio-video-laitteille
- Sovellus: televisioille
- Sovellus: sähköisille vedenkeittimille
- Sovellus: autoja varten
- Massa: 0.4kg
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: Ø80x178mm
- Virtalähteen jännite: 10,5...15,5V DC
- Lähtöjännite: 230V AC
- Lähtöliittimen laji: AC pistorasiaa 230V
- Lähtöteho: 150W
- Lisätoimitoja: USB
- Tilattavissa 19 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Lähtöjännite | 230V AC |
| Ulkomitat | Ø80x178mm |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähteen jännite | 10,5...15,5V DC |
| Muuntimien ominaisuudet | muunnettu sinikäyrä |
| Lisätoimitoja | USB |
| Lähtöpistorasioiden lukumäärä | 1 |
| Akun jännite | 12V |
| Tehokkuus | 92% |
| Lähtöteho | 150W |
| Huipputeho | 300W |
| lähtöliittimen tyyppi | AC pistorasiaa 230V |
| Sovellus | autoja varten |
| Muuntimen tyyppi | DC/AC |
| Huomio! | ei saa käyttää moottoreissa! |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €