- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: DC/AC - 1000W - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - 21÷31VDC - PHUIPPU: 2000W - 24V
3SIP200024



Valmistaja VOLT POLSKA Muuntimen tyyppi DC/AC Lähtöteho 1kW Lähtöjännite 230V AC Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuumennus OTP Huipputeho 2kW... Lue lisää
355,58 €(Sis.alv)
283,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SINUS-2000-24V
- Paino: 2.66 kg
- Akun jännite: 24V
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: Kotitalouslaitteet
- Sovellus: ilmastointilaite
- Sovellus: kulmahiomakoneet
- Sovellus: jääkaappiin
- Sovellus: moottoreita varten
- Sovellus: lämpöpumput
- Sovellus: poriin
- Sovellus: sähkötyökaluja varten
- Sovellus: audio-video-laitteille
- Sovellus: televisioille
- Sovellus: automaattisille porteille
- Sovellus: pakastimille
- Sovellus: autoja varten
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tuotantosarja: SINUS
- Virtalähteen jännite: 21...31V DC
- Lähtöjännite: 230V AC
- Lähtöliittimen laji: AC pistorasiaa 230V
- Lähtöteho: 1kW
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Muuntimen tyyppi | DC/AC |
| Lähtöteho | 1kW |
| Lähtöjännite | 230V AC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Huipputeho | 2kW |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Akun jännite | 24V |
| Sovellus | autoja varten |
| Muuntimien ominaisuudet | puhdas siniaalto |
| Tuotantosarja | SINUS |
| Virtalähteen jännite | 21...31V DC |
| lähtöliittimen tyyppi | AC pistorasiaa 230V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €