- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: DC/AC - 1,25KW - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - LÄHTÖ: AC PISTORASIAA 230V
SINUS PRO 2000 E 12/230V




Valmistaja VOLT POLSKA Toimintalämpötila 0...40°C Akun jännite 12V Lähtöjännite 230V AC Lähtöteho 1,25kW lähtöliittimen tyyppi AC pistorasiaa 230V Sovellus yleispätevät Muuntimen tyyppi... Lue lisää
476,19 €(Sis.alv)
379,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SINUS-PRO-2000-12
- Paino: 11.99 kg
- Akun jännite: 12V
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: varasyöttöjärjestelmä
- Sovellus: yleispätevät
- Suojaus: ylikuormitussuoja
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tuotantosarja: sinusPRO E
- Lähtöjännite: 230V AC
- Lähtöliittimen laji: AC pistorasiaa 230V
- Lähtöteho: 1,25kW
- Lisätoimitoja: UPS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MUUNNIN: DC/AC - 1,25KW - LÄHTÖJÄNNITE 230VAC - LÄHTÖ: AC PISTORASIAA 230V SINUS PRO 2000 E 12/230V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Akun jännite | 12V |
| Lähtöjännite | 230V AC |
| Lähtöteho | 1,25kW |
| lähtöliittimen tyyppi | AC pistorasiaa 230V |
| Sovellus | yleispätevät |
| Muuntimen tyyppi | DC/AC |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuormitussuoja |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Muuntimien ominaisuudet | puhdas siniaalto |
| Tuotantosarja | sinusPRO E |
| Lisätoimitoja | UPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista