

ELATEC
LIITÄNTÄMUUNNIN - ETHERNET X2,USB 3.0 X2 - 115X95MM - 5VDC
TCP3 KIT EU
Tuotekoodi: TC3K-BT5EU
453,27 €(Sis.alv)
361,17 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | IQRF TECH |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | yhdyskäytävä |
| Taajuus | 868MHz |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | WiFi |
| Koot | 87x62x26mm |
| Virrankulutus RX / TX | 250/85mA |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11g |
| Liittimen laji | SD |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Setin sisältö | Peruslevy |



