- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja MIMIQ Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet Helium HNT kryptovaluutan louhintakone Siirtoprotokolla LoRaWAN Kotelon materiaali muovi Liittimen laji RJ45 Liittimen laji SMA... Lue lisää
1178,13 €(Sis.alv)
938,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FINESTRA-MINER
- Paino: 0.61 kg
- Taajuus: 868MHz
- Kotelon materiaali: muovi
- Toimintalämpötila: -35...75°C
- Valmistaja: MIMIQ Inc.
- Valmistaja: MIMIQ
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Koot: 110x110x40mm
- Siirtoprotokolla: LoRaWAN
- Setin sisältö: virtalähde
- Setin sisältö: RF antenni
- Setin sisältö: yhdyskäytävä
- Setin sisältö: antenni RF
- Liittimen laji: RJ45
- Liittimen laji: SMA
- Liittimen laji: syöttö-
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MIMIQ |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | Helium HNT kryptovaluutan louhintakone |
| Siirtoprotokolla | LoRaWAN |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | syöttö- |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | yhdyskäytävä |
| Toimintalämpötila | -35...75°C |
| Koot | 110x110x40mm |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Taajuus | 868MHz |
| WiFi | 2,4GHz |
| WiFi | 5GHz |
| Muisti | 4GB SRAM |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Setin sisältö | antenni RF |
| Setin sisältö | virtalähde |
| Setin sisältö | yhdyskäytävä |
| Komponentit | ECC608 |
| Komponentit | RPI-4B-4G |
| Komponentit | SX1302 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | WiFi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €