
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | RADIOCONTROLLI |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | transceiver |
| Vastaanottimen herkkyys | -139dBm |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,7V DC |
| Lähettimen teho | 19dBm |
| Asennus | SMD |
| Koot | 15x22x3,2mm |
| Komponentit | SX1276 |
| Siirto | 300kbps |
| Kaista | 868MHz |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | suojattu |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | SPI |














