
DIGILENT
KAHVA - DIN-KISKOLLE - ASENNUSMATERIAALI: ALUMIINI
6069-240-005
Tuotekoodi: 6069-240-005
77,51 €(Sis.alv)
61,76 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIGILENT |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | tiedonkeruu |
| Tulojännite | -10/10V |
| Tulojännite | -5/5V |
| Tulojännite | -2/2V |
| Tulojännite | -1/1V |
| Erottelutarkkuus | 16bit |
| Näytteenotto | 100ksps |
| Liitäntä | USB |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 8 |
| Analogisten liittimien määrä | 8 |
| Yhteensopivat tuotteet | 6069-240-005 |
| Yhteensopivat tuotteet | 6069-240-006 |

