- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: RF - 868/915MHZ - SPI - -124DBM - 1,8÷3,8VDC - 14DBM - SMD - SMA
RF-CC1310-AT



Valmistaja RADIOCONTROLLI Asennus SMD Koot 13x13mm Virrankulutus RX / TX 5,5/23,5mA Virtalähteen jännite 1,8...3,8V DC Lähettimen teho 14dBm Siirto 4Mbps Taajuus 868/915MHz Komponentit CC1310... Lue lisää
29,47 €(Sis.alv)
23,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RF-CC1310-AT
- Paino: 10 g
- Taajuus: 868/915MHz
- Asennus: SMD
- Valmistaja: RADIOCONTROLLI
- Virtalähteen jännite: 1,8...3,8V DC
- Koot: 13x13mm
- Vastaanottimen herkkyys: -124dBm
- Liittimen laji: SMA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI: RF - 868/915MHZ - SPI - -124DBM - 1,8÷3,8VDC - 14DBM - SMD - SMA RF-CC1310-AT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RADIOCONTROLLI |
| Asennus | SMD |
| Koot | 13x13mm |
| Virrankulutus RX / TX | 5,5/23,5mA |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,8V DC |
| Lähettimen teho | 14dBm |
| Siirto | 4Mbps |
| Taajuus | 868/915MHz |
| Komponentit | CC1310 |
| Liittimen laji | SMA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RF |
| Liitäntä | SPI |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | suojattu |
| Vastaanottimen herkkyys | -124dBm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista