- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: LTE - DOWN: 5MBPS - UP: 10MBPS - LGA - SMD - GNSS,LTE CAT1BIS
C16QS-EA-GNAH



Valmistaja CAVLI WIRELESS INCORPORATED Liitäntä ADC Liitäntä I2C Liitäntä I2S Liitäntä SPI Liitäntä SWD x2 Liitäntä UART x4 Liitäntä USB Liitäntä USIM Asennus SMD Osan tila Ei... Lue lisää
68,55 €(Sis.alv)
54,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C16QS-EA-GNAH
- Paino: 4.4 g
- Kotelo: LGA
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: CAVLI WIRELESS INCORPORATED
- Virtalähteen jännite: 3,1...4,2V DC
- Koot: 26,5x22,5x2,3mm
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CAVLI WIRELESS INCORPORATED |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | SWD x2 |
| Liitäntä | UART x4 |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | USIM |
| Asennus | SMD |
| Osan tila | Ei suositella uusille projekteille |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | eSIM |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE CAT1bis |
| Kotelo | LGA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Koot | 26,5x22,5x2,3mm |
| Virtalähteen jännite | 3,1...4,2V DC |
| Siirto uplink | 10Mbps |
| Siirto downlink | 5Mbps |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €