- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: LTE - DOWN: 50MBPS - UP: 150MBPS - LGA - SMD - 2G,GNSS,LTE CAT4
CQS290-WW-232GNAN

Valmistaja CAVLI WIRELESS INCORPORATED Asennus SMD Kotelo LGA Kommunikaatiomoduulin tyyppi LTE Toimintalämpötila -30...85°C Koot 40,5x40,5x2,7mm Virtalähteen jännite 3,5...4,4V DC Siirto downlink... Lue lisää
119,34 €(Sis.alv)
95,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CQS290-WW-232GNAN
- Paino: 10 g
- Kotelo: LGA
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: CAVLI WIRELESS INCORPORATED
- Virtalähteen jännite: 3,5...4,4V DC
- Koot: 40,5x40,5x2,7mm
- Siirtoprotokolla: UDP
- Siirtoprotokolla: HTTPS
- Siirtoprotokolla: MQTTS
- Siirtoprotokolla: FTPS
- Siirtoprotokolla: TCPS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI: LTE - DOWN: 50MBPS - UP: 150MBPS - LGA - SMD - 2G,GNSS,LTE CAT4 CQS290-WW-232GNAN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CAVLI WIRELESS INCORPORATED |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | LGA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Koot | 40,5x40,5x2,7mm |
| Virtalähteen jännite | 3,5...4,4V DC |
| Siirto downlink | 50Mbps |
| Siirto uplink | 150Mbps |
| Tiedonsiirto | 2G |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE CAT4 |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | SDIO 3.0 |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART x3 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USIM 3V/1.8V |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Käyttöjärjestelmä | Linux |
| Siirtoprotokolla | FTPS |
| Siirtoprotokolla | HTTPS |
| Siirtoprotokolla | MQTTS |
| Siirtoprotokolla | TCPS |
| Siirtoprotokolla | UDP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista