- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: LTE - DOWN: 50MBPS - UP: 150MBPS - LGA - SMD - 2G,GNSS,LTE CAT4
C20QM-EAJ-24GNN



Valmistaja CAVLI WIRELESS INCORPORATED Kotelo LGA Käyttöjärjestelmä Linux 4.14 Kommunikaatiomoduulin tyyppi LTE Asennus SMD Toimintalämpötila -30...85°C Koot 37x21,8x2,8mm Virtalähteen... Lue lisää
90,75 €(Sis.alv)
72,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C20QM-EAJ-24GNN
- Paino: 5.4 g
- Kotelo: LGA
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: CAVLI WIRELESS INCORPORATED
- Virtalähteen jännite: 3,4...4,5V DC
- Koot: 37x21,8x2,8mm
- Siirtoprotokolla: TCP
- Siirtoprotokolla: HTTP
- Siirtoprotokolla: PPP
- Siirtoprotokolla: SNMP
- Siirtoprotokolla: MQTT
- Siirtoprotokolla: FTP
- Siirtoprotokolla: HTTPS
- Siirtoprotokolla: MQTTS
- Siirtoprotokolla: FTPS
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CAVLI WIRELESS INCORPORATED |
| Kotelo | LGA |
| Käyttöjärjestelmä | Linux 4.14 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Koot | 37x21,8x2,8mm |
| Virtalähteen jännite | 3,4...4,5V DC |
| Siirto downlink | 50Mbps |
| Siirto uplink | 150Mbps |
| Tiedonsiirto | 2G |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE CAT4 |
| Liitäntä | ADC x2 |
| Liitäntä | GPIO x9 |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | JTAG |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | SDIO 3.0 |
| Liitäntä | SGMII |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART x3 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USIM 3V/1.8V |
| Siirtoprotokolla | FTP |
| Siirtoprotokolla | FTPS |
| Siirtoprotokolla | HTTP |
| Siirtoprotokolla | HTTPS |
| Siirtoprotokolla | MQTT |
| Siirtoprotokolla | MQTTS |
| Siirtoprotokolla | PPP |
| Siirtoprotokolla | SNMP |
| Siirtoprotokolla | TCP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €