- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CAVLI WIRELESS INCORPORATED Liitäntä ADC x2 Liitäntä GPIO x4 Liitäntä I2C Liitäntä PCM Liitäntä SPI Liitäntä SWD Liitäntä UART x3 Liitäntä USB 2.0 Liitäntä USIM 3V/1.8V... Lue lisää
50,72 €(Sis.alv)
40,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C16QS-WW-GNAN
- Paino: 4.1 g
- Kotelo: LGA
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: CAVLI WIRELESS INCORPORATED
- Virtalähteen jännite: 3,1...4,5V DC
- Koot: 26,5x22,5x2,3mm
- Siirtoprotokolla: TCP
- Siirtoprotokolla: PPP
- Siirtoprotokolla: HTTPS
- Siirtoprotokolla: MQTTS
- Siirtoprotokolla: FTPS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI: LTE - DOWN: 10MBPS - UP: 5MBPS - LGA - SMD - GNSS,LTE CAT1 C16QS-WW-GNAN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CAVLI WIRELESS INCORPORATED |
| Liitäntä | ADC x2 |
| Liitäntä | GPIO x4 |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | SWD |
| Liitäntä | UART x3 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USIM 3V/1.8V |
| Asennus | SMD |
| Siirtoprotokolla | FTPS |
| Siirtoprotokolla | HTTPS |
| Siirtoprotokolla | MQTTS |
| Siirtoprotokolla | PPP |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE CAT1 |
| Kotelo | LGA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Koot | 26,5x22,5x2,3mm |
| Virtalähteen jännite | 3,1...4,5V DC |
| Siirto uplink | 5Mbps |
| Siirto downlink | 10Mbps |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista