- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SIERRA WIRELESS Asennus M.2 Toimintalämpötila -40...85°C Koot 51x30x2,7mm Virtalähteen jännite 3,3V DC Standardi 3G Standardi 4G GPS ominaisuudet Beidou GPS ominaisuudet Galileo GPS... Lue lisää
286,37 €(Sis.alv)
228,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MC7421
- Paino: 9 g
- Asennus: M.2
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SIERRA WIRELESS
- Virtalähteen jännite: 3,3V DC
- Koot: 51x30x2,7mm
- Standardi: 3G
- Standardi: 4G
- Liittimen laji: miniPCIe
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SIERRA WIRELESS |
| Asennus | M.2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koot | 51x30x2,7mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Standardi | 3G |
| Standardi | 4G |
| GPS ominaisuudet | Beidou |
| GPS ominaisuudet | Galileo |
| GPS ominaisuudet | GLONASS |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USB 3.0 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | GPS/LTE |
| Tiedonsiirto | HSPA |
| Tiedonsiirto | HSPA+ |
| Tiedonsiirto | LTE |
| Tiedonsiirto | UMTS |
| Tiedonsiirto | WCDMA |
| Liittimen laji | miniPCIe |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €