
MEC
KEHYS IKKUNALLA - HARMAA - MUOVI
2D031
Tuotekoodi: MEC2B031
1,84 €(Sis.alv)
1,47 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MEC |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50mA / 24V DC |
| Asennus | THT |
| Valaistus | ei ole |
| Kytkennän momentti | 2,5N |
| Rungon koko | 10x10mm |
| Näppäimen mitat | 6,4mm |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Toimintalämpötila | -40...160°C |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Rasteri | 7,62x10,16mm |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Juotoslämpötila | 260°C / 10 s |
| Näppäimen muoto | pyöreä |












