Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MIKROKYTKIN TACT - SPST-NO - AS: 2 - 0,05A/12VDC - SMT - EI OLE - 1,6N
DTSM-25N-V-T/R



Valmistaja DIPTRONICS Kytkimen tyyppi mikrokytkin TACT Koskettimien asetukset SPST-NO Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 DC-kosketinkuormitus @R 50mA / 12V DC Asennus SMT... Lue lisää
126,73 €(Sis.alv)
100,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DTSM-25N-V-REEL
- Paino: 1.2 g
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 5x15mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: DIPTRONICS
- Lähdöt: piirilevylle
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Liitoksen materiaali: fosforipronssi
- DC-kosketinkuormitus @R: 50mA / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Näppäimen muoto: pyöreä
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: ruskea
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,6N
- Näppäimen mitat: 8,5mm
- Rungon koot: 12x12mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN TACT - SPST-NO - AS: 2 - 0,05A/12VDC - SMT - EI OLE - 1,6N DTSM-25N-V-T/R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIPTRONICS |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50mA / 12V DC |
| Asennus | SMT |
| Valaistus | ei ole |
| Kytkennän momentti | 1,6N |
| Rungon koko | 12x12mm |
| Näppäimen mitat | 8,5mm |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Rasteri | 5x15mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Näppäimen muoto | pyöreä |
| Näppimen väri | ruskea |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Liitoksen materiaali | fosforipronssi |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Pakkaus | rulla |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 400kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista