Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DIPTRONICS Toimintalämpötila -40...85°C Asennus SMT Kytkimen tyyppi mikrokytkin TACT Kytkentätapa OFF-(ON) Lähdöt piirilevylle Näppäimen muoto pyöreä Koskettimien asetukset... Lue lisää
2667,18 €(Sis.alv)
2125,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T1C2QR
- Paino: 1 g
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: DIPTRONICS
- Lähdöt: piirilevylle
- Max. liitoksen resistanssi: 500mOhm
- Min. eristysresistanssi: 50MOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,02A / 15V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Mekaaninen kestävyys: 300000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Näppäimen muoto: pyöreä
- Valaistus: ei ole
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,57N
- Rungon koot: 2,8x2,45x2,05mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 6000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN TACT - SPST-NO - AS: 2 - 0,02A/15VDC - SMT - EI OLE - 1,57N T1C2QR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIPTRONICS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Asennus | SMT |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Näppäimen muoto | pyöreä |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Rungon koko | 2,8x2,45x2,05mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,02A / 15V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 500mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kytkennän momentti | 1,57N |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Mekaaninen kestävyys | 300000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 50Mohm |
| Valaistus | ei ole |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista