
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MEC Kytkentätapa ON-(ON) Lähdöt piirilevylle Lähdöt yksinkertainen Asennus THT Rasteri 2,54x10,16mm Rungon koko 12,6x12,6mm DC-kosketinkuormitus @R 0,025A / 120V DC Pysyvien asentojen... Lue lisää
12,06 €(Sis.alv)
9,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MEC15401
- Paino: 2 g
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54x10,16mm
- Valmistaja: MEC
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: yksinkertainen
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,025A / 120V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin TACT
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Valaistus: ei ole
- vaihtamisen vääntömomentti: 2,5N
- Juotoslämpötila: 260°C / 10 s
- Rungon koot: 12,6x12,6mm
- Koskettimien asetukset: DPST-NO + DPST-NC
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEC |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 2,54x10,16mm |
| Rungon koko | 12,6x12,6mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,025A / 120V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkennän momentti | 2,5N |
| Juotoslämpötila | 260°C / 10 s |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO + DPST-NC |
| Valaistus | ei ole |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin TACT |
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "MIKROKYTKIN TACT - DPST-NO + DPST-NC - AS: 2 - 0,025A/120VDC - THT" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet



MEC
NÄPPÄIN - SUORAKULMA- KELTAINEN
1630004
Tuotekoodi: MEC16300-Y
0,93 €(Sis.alv)
0,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

MEC
NÄPPÄIN - SUORAKULMA- MUSTA
1630009
Tuotekoodi: MEC16300-B
2,04 €(Sis.alv)
1,63 €(alv 0%)
Tilattavissa 16 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

MEC
NÄPPÄIN - SUORAKULMA- PUNAINEN
1630008
Tuotekoodi: MEC16300-R
1,11 €(Sis.alv)
0,88 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl


MEC
NÄPPÄIN - SUORAKULMA- VIHREÄ
1630002
Tuotekoodi: MEC16300-G
4,68 €(Sis.alv)
3,73 €(alv 0%)
Tilattavissa 15 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt

MEC
NÄPPÄIN - TÄYDELLINEN KOTELO - MUSTA
1670009
Tuotekoodi: MEC16700-B
3,60 €(Sis.alv)
2,86 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

MEC
NÄPPÄIN - TÄYDELLINEN KOTELO - PUNAINEN
1670008
Tuotekoodi: MEC16700-R
0,76 €(Sis.alv)
0,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

MEC
NÄPPÄIN - TÄYDELLINEN KOTELO - VIHREÄ
1670002
Tuotekoodi: MEC16700-G
0,92 €(Sis.alv)
0,74 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

MEC
NÄPPÄINTEN KAULUS (MUSTA)
1631009
Tuotekoodi: MEC16310-B
1,58 €(Sis.alv)
1,26 €(alv 0%)
Tilattavissa 25 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista