Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HONEYWELL Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION AC-yhteystietojen kapasiteetti @R 6A / 250V AC Kytkinten ominaisuudet vivun kanssa Koskettimien asetukset SPDT Kytkentätapa ON-(ON)... Lue lisää
6892,85 €(Sis.alv)
5492,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZW50F15CD1
- Paino: 10 g
- Tiivistysluokka: IP00
- Kytkinten ominaisuudet: vivun kanssa
- Toimintalämpötila: -40...120°C
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: juottoon
- Tuotantosarja: ZW
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 0.65N
- Vivun pituus: 19.4mm
- Rungon koot: 19.8x6.4x9.25mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 6A/250VAC - VIVUN KANSSA - SPDT - ON-(ON) 500 kpl
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| AC-yhteystietojen kapasiteetti @R | 6A / 250V AC |
| Kytkinten ominaisuudet | vivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon koot | 19.8x6.4x9.25mm |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -40...120°C |
| vaihtamisen vääntömomentti | 0.65N |
| Vivun pituus | 19.4mm |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Tuotantosarja | ZW |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista