Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Electronic Components Toimintalämpötila -25...80°C Kytkinten ominaisuudet rullaa simuloivan vivun kanssa Koskettimien asetukset SPDT Tuotantosarja VX Vivun pituus 24,5mm Rungon... Lue lisää
6,83 €(Sis.alv)
5,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VX-54-1A3
- Paino: 6.5 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: rullaa simuloivan vivun kanssa
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 30mOhm
- Tuotantosarja: VX
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 50000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 500000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,29N
- Vivun pituus: 24,5mm
- Rungon koot: 27,8x10,3x15,9mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Kytkinten ominaisuudet | rullaa simuloivan vivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Tuotantosarja | VX |
| Vivun pituus | 24,5mm |
| Rungon koko | 27,8x10,3x15,9mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Kytkennän momentti | 0,29N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 500000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 50000000 sykliä |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista