Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NINIGI Toimintalämpötila -25...65°C Tiivistysluokka IP40 Lähdöt juottoon Kytkinten ominaisuudet Rullavivun kanssa Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Kytkentätapa ON-(ON)... Lue lisää
2,72 €(Sis.alv)
2,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WLK-4MINI
- Paino: 2.7 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: Rullavivun kanssa
- Johtojen rasteri: 7,3mm
- Toimintalämpötila: -25...65°C
- Valmistaja: NINIGI
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 30mOhm
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 30000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,5N
- Vivun pituus: 17mm
- Rungon koot: 19,8x6,4x10,6mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NINIGI |
| Toimintalämpötila | -25...65°C |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkinten ominaisuudet | Rullavivun kanssa |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 7,3mm |
| Vivun pituus | 17mm |
| Rungon koko | 19,8x6,4x10,6mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Kytkennän momentti | 1,5N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista