Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 5A/250VAC - 5A/30VDC - ILMAN VIPUA - SPDT



Valmistaja HONEYWELL Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION AC-yhteystietojen kapasiteetti @R 5A / 250V AC DC-kosketinkuormitus @R 5A / 30V DC Kytkinten ominaisuudet ilman vipua Koskettimien... Lue lisää
6,51 €(Sis.alv)
5,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZW50F15AD1
- Paino: 1.6 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: ilman vipua
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: juottoon
- Tuotantosarja: ZW
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 2000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- vaihtamisen vääntömomentti: 2N
- Rungon koot: 19.8x6.4x9.5mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| AC-yhteystietojen kapasiteetti @R | 5A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman vipua |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon koot | 19.8x6.4x9.5mm |
| Mekaaninen kestävyys | 2000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| vaihtamisen vääntömomentti | 2N |
| Tuotantosarja | ZW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista