
HIGHLY ELECTRIC
ULOSTULOJEN KOTELO - 53X21X28MM
AA8000
Tuotekoodi: AA8000
2,21 €(Sis.alv)
1,76 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Max. liitoksen resistanssi | 15mohm |
| Rungon koko | 49,2x17,45x24,2mm |
| Kytkennän momentti | 3,5N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @L | 4A / 125V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Yhteensopivat tuotteet | AA8000 |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Kytkinten ominaisuudet | tapin kanssa |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | M4 ruuvit |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
