Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION DC-kosketinkuormitus @R 16A / 250V AC Kytkinten ominaisuudet rullalla Koskettimien asetukset SPDT Kytkentätapa ON-(ON) Kaikkien... Lue lisää
17,31 €(Sis.alv)
13,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MS15
- Paino: 44.8 g
- Kytkinten ominaisuudet: rullalla
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
- Lähdöt: juottoon
- Tuotantosarja: M
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Rungon koot: 49,2x17,4x21mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PIZZATO ELETTRICA |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Kytkinten ominaisuudet | rullalla |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | M |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon koko | 49,2x17,4x21mm |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Yhteensopivat tuotteet | C02 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €