Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon koko 28x16x10mm Toimintalämpötila -25...80°C Lähdöt liittimet Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Kytkentätapa OFF-(ON) Kytkinten ominaisuudet Rullavivun... Lue lisää
1768,30 €(Sis.alv)
1409,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VS15N051C
- Paino: 30 g
- Kytkinten ominaisuudet: Rullavivun kanssa
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Lähdöt: liittimet
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 15A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Rungon koot: 28x16x10mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 15A/250VAC - RULLAVIVUN KANSSA - SPDT VS15N051C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Rungon koko | 28x16x10mm |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Lähdöt | liittimet |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Kytkinten ominaisuudet | Rullavivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 250V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista