
OMRON
ULOSTULOJEN KOTELO
AP-B
Tuotekoodi: OBU-AP-B
2,59 €(Sis.alv)
2,06 €(alv 0%)
Tilattavissa 42 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | OMRON |
| Kytkinten ominaisuudet | pitkittäisrullalla |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Yhteensopivat tuotteet | OBU-AP-B |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Tuotantosarja | Z-15 |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Kytkennän momentti | 3,43N |
| Rungon koko | 49,2x17,45x24,2mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @L | 5A / 30V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @L | 15A / 250V AC |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | M4 ruuvit |


