
NINIGI
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 10A/250VAC - VIVUN KANSSA - SPDT - ON-(ON)
WLK-2
Tuotekoodi: WLK-2
3,49 €(Sis.alv)
2,78 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Kytkinten ominaisuudet | vivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rungon koko | 27,8x10,3x18,8mm |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Vivun pituus | 26mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkennän momentti | 2,5N |
| DC-kosketinkuormitus @R | 14A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Max. liitoksen resistanssi | 15mohm |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 1058-1 |
| Lähdöt | liittimet |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
