Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Marquardt Toimintalämpötila -40...100°C Tiivistysluokka IP40 Lähdöt juottoon Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Kytkentätapa ON-(ON) Koskettimien asetukset SPDT Rungon koko... Lue lisää
7,20 €(Sis.alv)
5,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 01050.0103-00
- Paino: 1.7 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: Marquardt
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Rungon koot: 20x16x5mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Marquardt |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rungon koko | 20x16x5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
